Carrol Boyes

 

Sanatçı, tasarımcı, girişimci ve başarılı bir iş kadını olan Carrol Boyes Güney Afrika Tasarım Endüstrisi camiasında bir ikon olarak tanınmakta.

 

Güçlü bir marka, tasarım ve kaliteye olan tutku ve bağlılık, ve beraberinde insan kaynaklarına yapılmakta olan yatırımlar bu şirketin global başarısını garantiliyor.

 

Güzel sanatlar eğitimi olan Carrol, heykel tasarımlarını sürekli olarak üretmeye başladığında, 10 yılı aşkın süredir toplum tarafından kabul gören bir sanatçı ve öğretmendi. 1989 senesinde “fonksiyonel sanat” ev eşyaları işini kurdu. O günden bu yana, tasarımları dünya çapında takip gören birer koleksiyon parçası haline geldi.

 

Kadın sahipli ve çok kültürlü bir şirket olan CaRRoL BoYeS Ltd, özel metallerden ev eşyası, hediyelik eşya, sofra takımları ve masaüstü ürünlerin tasarımını,üretimini ve dağıtımını yapıyor.

 

Özenle işlenmiş ürün yelpazesinde halihazırda 1000’in üzerinde tasarım mevcut. Markayla bütünleşmiş metaller ve materyaller arasında kurşun-kalay alaşımı, alüminyum, paslanmaz çelik, krom kaplama çinko, ahşap ve derinin yanı sıra ABS reçine bulunmakta.

 

www.carrolboyes.com

Etiler Kültür Mah. Sekbanlar Cad. no. 82
Besiktas, Istanbul / Turkey /34340

 

info@dofudesign.com

Tel: +90 (212) 281 62 01

Fax: +90 (212) 281 62 01

Dofu Design

Copyright © dofudesign.com 2017 All rights reserved.